17 Червня 2026 о 18:41
У Києві відкрили перший кіберспортивний простір для військових
У Києві на базі госпіталю відновного лікування Медичних сил ЗСУ відкрили перший кіберспортивний простір для військовослужбовців. Проєкт став спільною ініціативою платформи «Культурні сили», Командування Медичних сил Збройних Сил України та громадської організації «Кіберліга Захисників». Його мета — доповнити традиційну реабілітацію поранених бійців сучасними технологіями, активним дозвіллям і командними іграми, що допомагають психологічному відновленню.








