17 Червня 2026 о 07:16
У Києві діють 12 центрів ментального здоров’я без направлення лікаря
Директорка Департаменту охорони здоров’я міста Києва Тетяна Мостепан заявила, що турбота про власне фізичне та ментальне здоров’я є не слабкістю, а базовою умовою стійкості українців під час війни. Вона виступила на першому столичному форумі «Лідерство жінок Києва: досвіди війни та відновлення», що відбувся у Києві, про що повідомляє «Департамент охорони здоров’я міста Києва» (Facebook).








