24 Червня 2026 о 17:51
Кияни мають витратити кошти на «Скринінг здоров’я 40+» до 30 червня
Учасники державної програми «Скринінг здоров’я 40+», яким 2000 гривень державної підтримки були зараховані до 1 травня 2026 року, зобов’язані скористатися коштами до 30 червня включно. Після цієї дати невикористані суми автоматично повернуться до державного бюджету, повідомляє «Департамент охорони здоров’я міста Києва». Йдеться про громадян віком від 40 років, які мають право на комплексне профілактичне обстеження в рамках програми.








