24 Червня 2026 о 11:02
У Києві викрили шахраїв, які підробляли лічильники за 2500–5000 доларів
Київська міська прокуратура повідомила про підозру двом чоловікам, які за винагороду від 2500 до 5000 доларів втручалися у роботу лічильників електроенергії та газу, щоб ті суттєво занижували показання споживання. Підозрюваних викрили у Києві, а в межах розслідування провели понад 20 обшуків у різних регіонах України. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.








