Жов 29, 2025
Київщина: опалювальний сезон стартував 28 жовтня — як підключають будинки
У Київській області з 28 жовтня офіційно стартував опалювальний сезон у житловому фонді — будинки підключатимуть за заявками обслуговуючих організацій з урахуванням температури та логіки ощадливого споживання. Навчальні заклади, лікарні та дитсадки з індивідуальним опаленням підключали протягом жовтня, інші об’єкти соцінфраструктури запрацюють разом із житловим фондом. Про це повідомив голова КОВА Микола Калашник у фейсбуці.







