Лис 1, 2025
9 громад Київщини отримали нові шкільні автобуси
Дев’ять громад Київської області отримали нові шкільні автобуси — п’ять з них обладнані спеціальними місцями для маломобільних учнів та можливістю перевезення дітей у кріслах колісних. Автобуси передали Ржищівській, Згурівській, Баришівській, Дмитрівській, Васильківській, Миронівській, Обухівській, Феодосіївській та Яготинській громадам. Від початку 2025 року громади Київщини вже отримали 43 шкільні автобуси. Про це повідомили в Київській облдержадміністрації.







