Лис 2, 2025
Біля метро «Університет» активісти намалювали наземний перехід, який місто не може зробити з 2019 року
У Києві біля станції метро «Університет» активісти намалювали саморобний наземний перехід і повісили банер із QR-кодом, який веде на сторінку з поясненням, чому цей перехід потрібен і чому його досі не облаштовано. Акцію провели вранці 2 листопада, щоб привернути увагу до проблеми, яка вже понад п’ять років залишається невирішеною. Фото оприлюднила спільнота «Пасажири Києва».







