Лис 27, 2025
На залізничному вокзалі Києва відкрили новорічну ялинку: з піаністами та Dzidzio
На київському Центральному залізничному вокзалі відбулася церемонія відкриття новорічної ялинки — першої у столиці цього сезону, про що повідомляють київські інстаграм-канали. Під час святкування гостей розважали піаніст Євген Хмара та співак Dzidzio, а в оформленні використали образи української культури. Ялинку встановили в головному залі вокзалу, прикрасивши її червоними та жовтими кулями, білими гірляндами та дерев’яними ангелами.







