Лют 16, 2026
Реабцентр на Київщині: як експлуатували 48 людей
На Київщині викрили злочинну групу, яка під виглядом реабілітаційного центру незаконно утримувала 48 громадян та експлуатувала їх працею, повідомляє Київська обласна прокуратура. Під процесуальним керівництвом обласної прокуратури виявили діяльність псевдореабілітаційного закладу, де людей били, залякували та примушували до тяжкої фізичної праці без оплати. Трьох підозрюваних затримано, їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, правоохоронці врятували 16 потенційних жертв торгівлі людьми.






