Лют 18, 2026
На Обухівщині жінку судитимуть за загибель 51 евакуйованого кота
На Обухівщині жінку звинувачують у загибелі 51 кота, яких вона тримала у власному «притулку» в антисанітарних умовах, без їжі та води. Слідчі завершили досудове розслідування та скерували справу до суду, повідомляє поліція Київської області. Жінці загрожує до восьми років позбавлення волі.







