Лют 20, 2026
Ветеран ЗСУ після двох поранень став поліцейським на Київщині
Ветеран Збройних сил України Сергій Шпак, який двічі отримав тяжкі поранення на фронті та пройшов складний шлях реабілітації, продовжив служити державі — цього разу в поліції Київської області, повідомляє поліція Київщини. Колишній бойовий медик обіймає посаду інспектора з комунікацій у Бучанському районі.







