Київводоканал через суд вимагає від боржників повернути 246,5 мільйонів гривень
У столиці «Київводоканал» судиться з містянами та підприємствами, які заборгували за водопостачання і водовідведення. Наразі у судах розглядається майже 4 тисячі справ, а загальна сума боргу становить 246,5 мільйонів гривень.

Чому подають позови
Єдиним джерелом фінансування для «Київводоканалу» є оплата послуг споживачами. Кошти, отримані від боржників, спрямують на закупівлю реагентів, матеріалів, оплату електроенергії та заробітних плат працівникам.
Скільки заборгували
За даними підприємства, загальна сума боргів фізичних та юридичних осіб у Києві сягнула 246,5 млн грн. Кількість судових справ уже наближається до чотирьох тисяч.
Як уникнути суду
Компанія закликає киян сплачувати рахунки вчасно, щоб не доводити справу до суду. Для тих, хто вже має борг, передбачено можливість реструктуризації:
- звернення за адресою: вул. Героїв Енергетиків, 16,
- електронна пошта: vpoltavets@vodokanal.kyiv.ua,
- Viber: 067-443-70-89 або 067-443-70-71.
Чому це важливо знати
Своєчасна сплата за комунальні послуги впливає на стабільну роботу системи водопостачання у столиці. Невиконання зобов’язань створює додаткові витрати для міста і ставить під загрозу надання базових послуг усім киянам.

Оглядач київських новин Журналіст, пише про інфраструктуру Києва, транспорт, міське планування, а також висвітлює теми криміналу та корупції.
Усі статті автора →









