Лис 7, 2025
ДТЕК змінив графік відключень світла в Києві: в кого зміни
ДТЕК оновив графік стабілізаційних відключень електроенергії в Києві на 7 листопада — зміни торкнулися черг 4.1, 4.2 та 5.1. Споживачі черг 4.1 та 5.1 отримали полегшення — їхнє світло працюватиме весь день без перебоїв, натомість черга 4.2 тепер залишиться без електропостачання з 10:30 до 12:30. Решта черг відключатимуть за попереднім графіком. Про оновлення повідомляє ДТЕК у своєму телеграм-каналі.







