Лис 10, 2025
Київ: 17-річну матір судитимуть за залишення 7-місячного сина без догляду
У Києві судитимуть 17-річну матір, яка на п’ять днів залишила 7-місячного сина одного в орендованій квартирі без їжі та нагляду. Дитину було вилучено у вкрай важкому стані та госпіталізовано — лікарі діагностували ураження життєво важливих органів через виснаження. Ювенальні прокурори Дніпровської окружної прокуратури міста Києва скерували до суду обвинувальний акт. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.







