Лют 6, 2026
На Бучанщині організовану групу судитимуть за вирубку лісу на 3,8 млн грн
Організовану групу з восьми осіб, яка майже два роки незаконно вирубувала ліс у Бучанському районі, направлено до суду, повідомляє Бучанська окружна прокуратура. Керівником угруповання був майстер лісу — працівник правоохоронного органу, який залучив ще сімох співучасників з чітким розподілом ролей: одні здійснювали порубку, інші — перевозили, зберігали та збували деревину. Прокуратура задокументувала п’ять епізодів злочинної діяльності, що завдали державі збитків на понад 3,8 млн грн, а підозрюваним загрожує до 5 років позбавлення волі.







