Бер 4, 2026
Збагатились «по-царськи» — ексголова суду та адвокати привласнили квартиру померлої на Київщині
На Київщині викрито злочинну схему заволодіння відумерлою спадщиною — квартирою жінки, яка померла у 2020 році без спадкоємців. Серед підозрюваних — колишній голова районного суду, троє адвокатів, голова ОСББ та їхній спільник, повідомляє Офіс Генерального прокурора. Майно продали третій особі за 34 500 доларів США.







