Бер 9, 2026
«Колос-Буревій» з Київщини вийшов у чвертьфінал Кубка України з ампфутболу
Футбольний клуб «Колос-Буревій» з Київщини вийшов у чвертьфінал Кубка України з ампутантного футболу 2026 року, повідомляє Київська ОДА. У матчі 1/8 фіналу, що відбувся 8 березня на базі НТБ «Колос» у Софіївській Борщагівці Борщагівської громади, команда перемогла запорізьку «СІЧ» у надрезультативному поєдинку. Вже 14–15 березня «Колос-Буревій» зіграє з львівською «Покровою АМП» за право виходу до Фіналу чотирьох.







