Січ 28, 2026
Прокуратура повернула 385 га лісів Київщини державі
Господарський суд Київської області підтримав позицію обласної прокуратури і ухвалив рішення про повернення у державну власність 385 гектарів лісових земель, повідомляє Київська обласна прокуратура. Прокурори встановили, що у 2023 році одна з місцевих рад Бориспільського району неправомірно зареєструвала за собою право комунальної власності на ці лісові ділянки. Фактично землі належать державі та перебувають у постійному користуванні ДП «Ліси України», суд задовольнив позов прокуратури у повному обсязі.







