Січ 29, 2026
На Київщині введені аварійні відключення електроенергії через падіння дерев
Через складні погодні умови на Київщині понад 24 тисячі родин залишилися без електропостачання станом на 11:00 сьогодні, повідомляє ДТЕК Київські регіональні електромережі. Падіння дерев і гілок спричинили обриви проводів та пошкодження електромереж. Найбільше аварій зафіксовано в Бучанському, Обухівському та Вишгородському районах, де енергетики працюють безперервно над відновленням електропостачання.







