Перейти до основного вмісту

Київ: захворюваність на коронавірус знизилася майже на 18%

У столиці за тиждень із 15 по 21 вересня зафіксовано 1080 випадків COVID-19, що на 235 менше, ніж раніше. Захворюваність знизилася на 17,9%. Госпіталізовано 89 пацієнтів, із них 35 дітей. Найбільше випадків — серед вікової групи 30–64 роки.

22 Вересня 2025 о 14:44|Суспільство|⏱ 1 хв читання|Поділитися:
Градусник показує високу температуру
Ілюстративне фото: Matteo Fusco / unsplash.com

Дані за останній тиждень

  • Загалом захворіло 1080 осіб (792 дорослих, 288 дітей).
  • Госпіталізація: 89 осіб (35 дітей), тоді як попереднього тижня було 271.
  • У реанімації перебували 7 дорослих пацієнтів.
  • Найбільша частка хворих — люди віком від 30 до 64 років (приблизно половина випадків).

Динаміка захворюваності

  • Спад на 17,9% у порівнянні з попереднім тижнем.
  • Загальний рівень у 2025 році нижчий за аналогічний період 2024 року на 7,9%.

Як уберегтися

Медики радять:

  • регулярно мити або дезінфікувати руки;
  • уникати скупчень людей, за потреби — носити маску;
  • провітрювати приміщення та робити вологе прибирання;
  • харчуватися збалансовано й уникати перевтоми;
  • при симптомах залишатися вдома і звертатися до лікаря.

Чому це важливо знати

Поступове зниження захворюваності дозволяє знизити навантаження на медичну систему столиці. Водночас лікарі закликають дотримуватись базових правил безпеки, щоб уникнути нових спалахів восени.

Автор
Київ: захворюваність на коронавірус знизилася майже на 18%
Олександр Остапець
Журналіст kyiv.news

Оглядач київських новин Журналіст, пише про інфраструктуру Києва, транспорт, міське планування, а також висвітлює теми криміналу та корупції.

Усі статті автора →