Гру 1, 2025
Зростає захворюваність на COVID-19 у Києві: двоє людей померли від ускладнень
У Києві за останній тиждень зареєстрували майже десять тисяч — 9 966 випадків грипу та ГРВІ, включно з COVID-19. Про це повідомили в Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ. Захворюваність у столиці зросла порівняно з попереднім тижнем. Найбільше хворіють діти, але фіксують і підйом COVID-19. У місті також повідомили про летальні випадки від ускладнень.







