Жов 18, 2025
ВДНГ: відкрили Терапевтичний сад для ветеранів
На території Виставкового центру ВДНГ у Києві відкрили перший в Україні терапевтичний сад — простір для відновлення фізичного й емоційного здоров’я через контакт із природою. Ініціаторкою проєкту стала перша леді України Олена Зеленська, а реалізували його разом із Міністерством у справах ветеранів та урбан-бюро Big City Lab. У саду зможуть проходити терапевтичні програми ветерани, військові, їхні родини, а також усі охочі кияни.







