Чер 4, 2026
632 незаконні об’єкти знесли у Києві за весну 2026 року
Упродовж березня–травня комунальне підприємство «Київблагоустрій» демонтувало у столиці 632 об’єкти, що порушували вимоги Правил благоустрою. Загалом місту повернуто майже 11 тисяч квадратних метрів простору. Найактивніше роботи велися у Солом’янському та Шевченківському районах, де знесено понад 540 конструкцій, Київблагоустрій.







