Перейти до основного вмісту

Аварійні відключення скасовано: 21 листопада кияни повертаються до погодинних графіків

Укренерго скасувало аварійні знеструмлення, які раніше застосовувались у більшості регіонів України. Натомість у п’ятницю, 21 листопада, для споживачів продовжать діяти графіки погодинних відключень обсягом від 2,5 до 4 черг цілодобово. Про це повідомляє Укренерго.

20 Листопада 2025 о 18:34|Суспільство|⏱ 1 хв читання|Поділитися:
Силова електроопора з лініями електропередач на тлі яскравого заходу сонця
Ілюстративне фото: Ivy Nguyen / Pexels

Скасування аварійних відключень

Аварійні знеструмлення, які раніше застосовувались у більшості регіонів України, наразі скасовані. Це означає, що споживачі повертаються до більш передбачуваної системи погодинних графіків відключень.

Графіки відключень на 21 листопада

У п’ятницю, 21 листопада, у більшості регіонів України будуть діяти заходи обмеження споживання електроенергії. Причина запровадження обмежень – наслідки попередніх масованих російських ракетно-дронових атак.

Графіки погодинних відключень для побутових споживачів:

  • Час дії: з 00:00 до 23:59 (цілодобово)
  • Обсяг: від 2,5 до 4 черг

Обмеження потужності для промислових користувачів діятимуть з 00:00 до 23:59 (цілодобово).

Чому це важливо

Укренерго попереджає, що час та обсяг застосування обмежень можуть змінитись. Компанія закликає споживачів стежити за інформацією на офіційних сторінках обленерго у своєму регіоні та ощадливо використовувати електроенергію, коли вона з’являється за графіком. Це допоможе стабілізувати енергосистему та зменшити навантаження на мережу.

Автор
Аварійні відключення скасовано: 21 листопада кияни повертаються до погодинних графіків
Анжеліка Яковенко
Журналіст kyiv.news

Журналістка, майже 10 років працює з новинами різної тематики. Висвітлює головні теми столиці з дотриманням професійних стандартів та повагою до читача.

Усі статті автора →